TS 821 EN1916 Standardında Üretim

Aladağ Altyapı Elemanları, her türlü şartnameye uygun kurum ve kuruluşların talepleri ile uyumlu prefabrik beton elemanlarını üretme kapasite ve esnekliğine sahiptir. Organize sanayi bölgeleri, tren yolları, enerji, ulaştırma ve su hatları, toplu konut alanları, park, bahçe, okul gibi kamuya açık alanların altyapı elemanlarını üretmektedir. 

Tam 37 yıldır...

Kalite Politikamız

HER ZAMAN DAHA İYİSİNİ ÜRETMEK

Faaliyet göstermekte olduğumuz altyapı sektöründe; kalitede öncü olmak, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini sağlayacak kaliteli ürünleri zamanında üretmek, %100 müşteri memnuniyetini sağlamak, sadece aranan niteliklerle sınırlı kalmayıp ürün kalitemizi daha yukarılara taşımak, üretim esnasında oluşabilecek israfı ortadan kaldırarak, müşterilere daha kaliteli ve daha ekonomik ürünler sunmak temel çalışma prensibimizdir.

YILLAR BOYU GÜVENLE KULLANILIR

Çevreye duyarlı, ekonomik ve üstün kaliteli üretim anlayışımızı her geçen gün daha ileriye taşıyarak, kentlerimize uzun yıllar güvenle kullanılacak altyapı çözümleri sağlamanın gururunu yaşıyoruz.

VİZYON - MİSYON

Vizyonumuz, sektörümüzde katma değer üreten ve değeri ülkesi ile paylaşan, üretim yaptığı alanlarda liderlik vasfına haiz, yenilikleri tüketicileri ile buluşturan kurumsal bir organizasyon olmaktır.


Misyonumuz, beton altyapı elemanları üretiminde, her türlü etik ve kamu menfaatlerini gözeterek, ülke standartlarına uygun ve inovatif felsefe ile hareket ederek topluma katkı sağlamaktır.